O NÁS

Cie─żom ambulancie ─Źe─żustnej ortop├ędie MIDA DENT je poskytova┼ą vysoko-kvalitn├║ ortodontick├║ starostlivos┼ą v pr├şjemnej, ─żudskej atmosf├ęre.

Ke─Ć┼że o─Źak├ívania ka┼żd├ęho ─Źloveka s├║ r├┤zne, sna┼ż├şme sa ku ka┼żd├ęmu o┼íetreniu pristupova┼ą individu├ílne - pod─ża potrieb a prian├ş pacienta.

Uvedomujeme si, ┼że pr├şjemn├í komunik├ícia s na┼íimi pacientmi a ich rodinami pred, po─Źas, ale aj po ortodontickej lie─Źbe je rozhoduj├║cou na dosiahnutie najlep┼íieho v├Żsledku. Preto sa sna┼ż├şme tento cie─ż nap─║┼ła┼ą dennodenne. Ver├şme, ┼że sa n├ím to dar├ş, a to predov┼íetk├Żm v─Ćaka v├Żbornej spolupr├íci s na┼íimi pacientmi.


Niektor├ę v├Żsledky na┼íej pr├íce si m├┤┼żete sami ohodnoti┼ą na fotografi├ích v sekcii O LIE─îBE

Okrem ─Źe─żustnej ortop├ędie sa na┼ía ambulancia ┼ípecializuje aj na DENT├üLNU HYGIENU. Na tento ├║─Źel m├íme v na┼íich priestoroch vyhraden├║ samostatn├║ ambulanciu. Dent├ílna hygiena je ve─żmi d├┤le┼żitou a neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou starostlivosti o zuby a ─Ćasn├í. Pri profesion├ílnom ─Źisten├ş zbav├ş dent├ílny hygienik pacienta n├ínosov zubn├ęho kame┼ła, povrchov├Żch pigmentov a povlakov za pomoci ultrazvuku a ru─Źn├Żch n├ístrojov. To je prv├Ż predpoklad k tomu, aby sa uk─żudnili z├ípaly a ─Ćasn├í prestali krv├íca┼ą. Hygienik pacientovi vysvetl├ş a predvedie najvhodnej┼í├ş sp├┤sob dom├ícej starostlivosti o chrup najsk├┤r na modeli a n├ísledne priamo v jeho ├║stach. Odporu─Ź├ş mu met├│du ─Źistenia zubov ┼íit├║ na mieru, vhodn├ę typy pom├┤cok ako napr├şklad zubn├║ ni┼ą, medzizubn├ę kefky, ├║stnu vodu, formu fluorid├ície a in├ę. ┼Żivotnos┼ą zubov a parodontu sa v─Ćaka pravideln├Żm n├ív┼ítev├ím profesion├ílnej dent├ílnej hygieny v├Żrazne predl┼żuje.

 

Oznamy & Aktuality