PRE LEKÁROV

Na┼ía ambulancia s├şdli na ulici Janka Alexyho 11 v Bratislave. Je to poloha dobre pr├şstupn├í z takmer v┼íetk├Żch smerov Bratislavy ako autom, tak MHD spojmi. Je na hranici Lama─Źa a D├║bravky a stoja tu aj pr├şmestsk├ę autobusy a vlaky zo smeru Z├íhorie.

Pacienti maj├║ u n├ís bezprobl├ęmov├ę parkovanie a svi┼żn├ę o┼íetrenie, preto┼że pracujeme na dvoch ortodontick├Żch kresl├ích. M├íme zmluvy so v┼íetk├Żmi zdravotn├Żmi pois┼ąov┼łami, ktor├ę hradia pri ur─Źit├Żch diagn├│zach ─Źas┼ą n├íkladov lie─Źby do osemn├ísteho roku veku pacienta.

Tak ako Vy s nami potrebujete konzultova┼ą a pr├şpadne aj lie─Źi┼ą nezrovnalosti chrupu, aj my m├íme ─Źasto potrebu poradi┼ą sa s Vami o vhodnosti na┼íej lie─Źby z h─żadiska z├í┼ąa┼że stroj─Źeka na zuby na po┼íkoden├║, resp. menejcenn├║ sklovinu, o pl├ínovanom protetickom, parodontologickom, alebo chirurgickom o┼íetren├ş.

Preto, ak zdie─żate podobn├║ filozofiu starostlivosti o pacienta, ve─żmi radi sa ujmeme V├í┼ího pacienta, ak n├ím ho odo┼ílete na ─Źe─żustnoortopedick├║ konzult├íciu. Ak m├í pacient zhotoven├║ panoramatick├║ sn├şmku, upozornite ho pros├şm, aby si ju k n├ím priniesol.
Oznamy & Aktuality