profesionálna hygiena

Dent├ílna hygiena poskytovan├í v na┼íej ambulancii je certifikovan├í. Treba v┼íak upozorni┼ą, ┼że ÔÇ×┼ąa┼żk├ęÔÇť formy z├ípalu parodontu patria do r├║k parodontol├│ga, vieme v┼íak V├í┼í stav skonzultova┼ą a odporu─Źi┼ą V├ím patri─Źn├║ pomoc odborn├şka.

Profesion├ílne ─Źistenie poskytujeme na┼íim pacientom v ├║vode akt├şvnej lie─Źby napr├ívania kriv├Żch zubov, po─Źas tejto lie─Źby stroj─Źekom na zuby a aj po nej. Na dent├ílnu hygienu sa v┼íak m├┤┼żu objedna┼ą aj rodi─Źia a pr├şbuzn├ş, alebo zn├ími pacientov, ktor├Żch lie─Źime, ba dokonca aj ├║plne cudz├ş z├íujemcovia. Postup je jednoduch├Ż. Sta─Ź├ş sa objedna┼ą telefonicky, mailom, alebo dotazn├şkom, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou tejto webovej str├ínky. Bude V├ím pon├║knut├Ż term├şn a dostanete presn├ę in┼ítrukcie. Vyhra─Ćte si aspo┼ł hodinu a┼ż hodinu a pol na samotn├ę ─Źistenie a pr├ş─Ćte najeden├ş.

V na┼íej ambulancii pou┼ż├şvame len ve─żmi ┼íetrn├ę met├│dy ─Źistenia, aby Va┼íe zuby nezostali po o┼íetren├ş precitlivel├ę.

Cie─żom n├í┼ího sna┼żenia je pom├┤c┼ą Va┼íim zubom dlhodobo, nie jednor├ízovo. Ak budete praktizova┼ą aspo┼ł v├Ą─Ź┼íinu toho, ─Źo sa u n├ís nau─Ź├şte, Va┼íe zuby sa v├ím odmenia pr├ş┼ąa┼żliv├Żm vzh─żadom, ─Ćasn├í nebud├║ krv├íca┼ą a V├í┼í dych bude naozaj svie┼żi.

Oznamy & Aktuality